zümrütevler kanal açma

Zümrütevler kanal açma departmanımızı arayan tüm müşterilerimize buradan teşekkür etmek istiyoruz ve onların olumlu geri dönüşleri, tanıdıkları tavsiye etmeleri ile uzun süredir tercih edilen sıhhi tesisat firması olmaya devam ediyoruz.

Cihaz ile Destek

Zümrütevler kanal açma işlemlerimizde araştırma ünitesinde uzun zamanlar harcamak istemiyoruz. Fakat bunun da başarılı bir şekilde oluşturulması lazımdır. Cihaz ile destek konusunda gelişmiş ekipmanları kullanmamızın örnek bir çalışma tekniğini sizlere anlatmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi sürekli olarak kombiden musluklara su gelir ve buradaki akış cihazda herhangi bir anormallik olmadığı halde su akışı zayıf ise boru içinde bazı atıklar birikmiş olabilir. Kombi filtresi kirli olabilir ve bu kısımlarda maalesef bazı atıklar suya karışabilir. Veyahut başka sorun olabilir. Bunu analiz etmek için boruları tek tek çıkartmak son derece mantıksız bir karar olacaktır. Bir uzman daha pratik bir yöntem bulmalıdır. İşte çözüm geliyor.

Zümrütevler kanal açma görevimizde batarya sistemleri, boru tesisatları, lavabo ve farklı giderler konusunda fikirlerimizi alabilir, sorunu gidermemizi isteyebilirsiniz. Sıcak su geçen kombi borusundaki su akışında düşüş oluşturan, sıcak su geçerken içindeki kireçlere veya farklı maddelere çarpması konusunda oluşan sesler ile biz özel analizler yapıyoruz. Bunun için ses detektörü kullanıyoruz ve kireç tıkanıklığını deşifre etmek için örneğin 9 bar basıncının altına düştüğü kısımdaki boru açmamız ve kontrol etmemiz yeterlidir.

Zümrütevler kanal açma kalite sırlarımızdan bir tanesi eğitime önem vermemiz, zaman zaman çeşitli kurslar konusunda personelimizi yönlendirmemizdir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55