idealtepe kanal açma

İdealtepe kanal açma servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz 0216 612 55 90 nolu telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Tıkanıklık problemi ne zaman karşınıza çıkacağı belli olmaz bu yüzden gece nöbetçi kanal açıcılarımız vardır.

İdealtepe kanal açma firması yenilikçi çözümler, akıllı cihazlar, teknolojiler ve evi harabeye çevirmeyecek tekniklere odaklanmıştır. Maltepe idealtepe bölgesinde kanal açma sorunlarınızda yanınızdayız.

idealtepe kanal

Kanal Tıkanıklığı

İdealtepe kanal açma servisimiz 7/24 açık olup, gece yarısından sonra bile bizleri arayabilirsiniz. Yemek artıklarından bazıları vardır ki donmuş yağ olarak tarif edilir. Eriyince normal yağdan farksızdır fakat donmaya başlayınca macun kıvamında yer alır, sertleşir ve adeta boru içinde tümsek oluşturur. Bu problemi aşmak için cihaz ile kimyasal gönderimi yapabiliyoruz ve yumuşadığı zaman gerek kanal açıcı gerekse su bazlı takviyeler ile lavabo olsun, klozet olsun hepsini temiz bir hale getirebiliyoruz. Lavabonuz sıklıkla tıkanıyorsa kanallarına özel bakım yapabiliriz. İdealtepe kanal açma elemanlarımızın sayısı artmakla birlikte işlemleri yerinde ve tadilat olmadan yerine getiriyoruz. Petek içi atık birikmesi çok defa karşımıza çıkmakla birlikte sadece petekler değil, boru içlerinde bile bunlar görülebilir. İçi açılamaz, açılsa bile çok zahmetli ve tekrar birleştirmek için kaynak yapılması gerekir. Çok masraflı ve zaman alıcı olan bu teknikler eskide kaldı ve biz sizler için temizlik cihazımızı öneriyoruz. Sıcak ve soğuk suyu farklı aşamalarda kimyasal ile peteklere gönderilmesi usulü ile temizliği yapılırken, atıkların hızlıca dışarı çıktığını, iç kanalların olduğu gibi temizlendiğini sizlerde takip edebilirsiniz. İdealtepe vidanjör telefon numarası 0216 612 55 90 hemen arayınız.

İdealtepe kanal açma ofislerimiz sadece yukarıda belirtilen konularda değil kireç birikmesi, boru çatlaması, temiz suların az akması, petek soğuması, atık su birikmesi… ve daha çok fazla şikâyetleriniz için yanınızdadır.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55