Kanal Açma

Kanal açma İstanbul firması olarak genel hizmet vermekteyiz. Avrupa ve Anadolu yakasında servis noktalarımız vardır bu sayede her yere aynı gün içinde kanal açma ekiplerimizi gönderiyoruz.

Kanal açma işlemlerimiz devam ederken sizlere garantili temizlik sunuyoruz. Bazı müşterilerimizin ne yaptığımızı merak edecek şekilde sorular sormasını haklı buluyoruz. Temizlik çalışması esnasında isterseniz atıkların nerede kümelendiğini kamera ile sizlere gösterebiliriz.

İstanbul Kanal Açma

İstanbul kanal açma kurumsal alanda İstanbul’un öncü firmalarından bir tanesi olmakla birlikte boru çaplarını basınçlı su gönderme özelliği olan cihazımız ile temizlediğimizi biliyor musunuz? Atık kokuları direk kanal tıkanıklığı olduğu kadar ya su eksilmesinden kaynaklı yada boru hasarı ile ilgilidir. Problem bir iken iki olur ve firmamız su eksilmesine karşın hatalı bükülme kısımları varsa o bölümlerde su toplayacak şekilde düzenleme yapabilir. Söz konusu boru hasarı ise kamera ile yer tespiti ve ilgili bölümde uygun ise kimyasal kapatıcı ile müdahale edebiliriz. İllaki değiştirilmesi en mantıklı olan ise konum belirleme özelliğini aktif ederek, kırılacak alanda sorun yaşamadan tüm önlemleri alabiliriz.

Kanal açma firması ile tuvalet kâğıtlarının ve pek erime özelliği bulunmayan peçetelerin, çeşitli ucuz kimyasalların ve bazı hataların çoğalttığı atıkların artık borulardan silinmesi için bizleri arayabilirsiniz. Atıkların sorun oluşturduğu kanalları temizlemek çok büyük problem değildir ve bunu defalarca yaptık. Ayrıca yeni bir başlangıç yapmak için ustalarımız tüm özveriyi tesisatlara göstereceklerdir.

Kanal açma firmamız ile metrelerce uzakta ve boru içine yapışmış kalmış olan atıkları bile kolayca temizleyebildiğimizi biliyor musunuz? Bunu pompa, klozet açıcı yada sifonu çekerek elde edemezsiniz. Gelin profesyonel bir yardımcıdan destek alın.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55