yüzyıl kanal açma

Yüzyıl kanal açma çalışmalarımız süresince örnek olarak lavabo tıkanmalarına dair atıkları 99 TL ye elbette oradan kanalizasyona göndereceğiz fakat bunun yanında kırılma ve boru hasarı varsa da kamera ile tespit yapabileceğimizi biliyor musunuz?

Atık Su Tıkanıklıkları

Yüzyıl kanal açma firmamız güvencesini alın ve artık tesisatlarınız olmadık zamanlarda tıkanmasın, bu sorunlara ilişkin pompa ve farklı teknikleri artık hayatınızdan tamamen çıkartın. Su akışının durma noktasına gelmesi, girdap oluşturarak suyun gitmesi yerine, olduğu yerde durması, su yükselmesi ve özellikle lavabo küvetinin taşması atıklarla alakalıdır. O anda aklınıza soda ve karbonat karışımı uygulamak gelebilir veya markete giderek çeşitli açıcılar alarak bunu deneyebilirsiniz. Etkisini birkaç saat içinde hafif gösteriyor fakat tıkanmalar devam ediyorsa, demek ki daha gelişmiş bir yöntemi uygulamanız gereklidir. Burada çözüm merkezi devreye giriyor ve bakım hangi teknikler bu soruna ilişkin uygulanabilir sizlere anlatalım.

Yüzyıl kanal açma servisçilerimiz ile yüksek kalitede servis standartlarını tüm İstanbullu vatandaşlarımız uygun rakamlar ile alabilir. Lavabolara tuvalette olduğu gibi yoğun şekilde atıklar genelde atılmaz. Fakat yapılan küçük hatalar, saç, kıl artıkları ve buna benzer küçük cisimler tıkanma ana sebebi olabilir. O kısımlardaki ilk gidilecek ve bakılacak bölge olan sifon içindeki temizliğin ilk başta yapılmadı gerekiyor. Oradan sonra halen su akışı sorunlu ise pimaş içindeki bölmeler kamera ile araştırılır, atık varsa birkaç farklı teknik ile zarar vermeden uygulamalı olarak işlemler yapılır. Bu süreçte arzu ederseniz çalışmalarımızı canlı olarak izleyebilirsiniz. Amacımız atıkları oradan metrelerce ve daha uzağa götürmek için tazyikli suyun cihaz ile kullanma gücünden yararlanmaktır. Yüzyıl pimaş açma ustalarımızın tavsiyelerine özellikle işlemlerden sonra uyarsanız, tesisat sıkıntısı oluşma ihtimali yok denecek kadar azalacaktır.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55