haznedar kanal açma

Haznedar kanal açma ve görüntüleme hizmeti veren firmamız Bahçelievler semtinin tamamına hizmet sağlamaktadır. Kanal açma firmamız tuvalet gideri , lavabo ve ana pimaş hatlarını özel cihazlar kullanarak açmaktadır.

Haznedar kanal açma işlemlerimizde araştırma safhası ilk 15-30 dakika içinde tamamlanabilir. Tıkanıklığı açmak için ekipman ve elektronik aygıtların başlatılması, daha geniş kanala kadar bunların ilerletilmesi yani tam temizlik genelde ilk 1 saat içinde bitirilmektedir. Haznedar gider açma için firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Kanalizasyon Açma

Haznedar kanalizasyon açma analiz desteğimiz ile ses detektörlerinden bile destek aldığımızı biliyor musunuz? Atıklar bazen yabancı cisim olabilir ve pet şişe örneğini burada verelim. Sürekli akan sularda basınç kaybı atıkların olduğu bölgelerde düşer ve bu şekilde bile gelişmiş analiz desteğini size sunabiliriz. Basit tıkanıklık olarak gördüğümüz biraz biriken atıkları açmak birkaç saniye sürmektedir ve cihaz bunu gerçekten mükemmel şekilde yapmaktadır. Diğer taraftan problemin ana kaynağı atıkları su basarak uzaklaştırmak için tüm önlemler tarafımızca yapılacaktır. Haznedar kanal açma işlemlerimiz devam ederken bazen kanal içindeki temizliği gider bölgesine hava basarak noktasal yerini tespit edebiliyoruz. Bunu geniş yapılı ve tesisat borularının büyük yer kapladığı alanlarda uygulayabiliriz. Tespit tamamsa temizlik için kanal açıcı gibi ekipmanlar ile artık işlemler daha hızlı ilerleyecek demektir. Ağırlaşan, içinde atık biriken, su geldikçe boru çaplarına dışa gelecek şekilde baskı oluşturan boruların temizliği ve varsa yıpranan bölümlerin tamiri için bizleri mutlaka arayınız.

Haznedar kanal açma ekibimiz ile termal kamera desteğinden yararlanmak ister misiniz? Borularda hasar varsa, atıklar belli noktadan çıkış yapıyorsa montaj, tadilat gibi işlemler için borunun tam yerini bulmamızı sağlayan bu ekipmanları kullanan ekibimizden desteği mutlaka almalısınız. Bahçelievler kanal açma için firmamızı aramanız yeterlidir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55